התקליט

 

שני השירים הראשונים של "התקליט חיפה", שיצאו בתקליטון היו "החופש בבית הבראה" ו"שיר הפטנטים בביצוע אורי זוהר ומי שהייתה אז אשתו, אילנה רובינא.


המשךl_hhbrh.htmll_hhbrh.htmlshapeimage_2_link_0
 


בעשרים ושש השנים האחרונות הוציאה חברת התקליט חיפה כשלוש מאות תקליטורים של מוזיקה ישראלית-יהודית. את השירים בתקליטורים האלה ביצעו מיטב אמני ישראל, בהם: הגבעטרון, אילנית, בעז שרעבי, אריאל זילבר, אריק לביא,

האחים והאחיות, ציפי שביט ורבים רבים אחרים. לא תמיד חפפו השירים בתקליטורים האלה לשירים שהופיעו בתקליטי הויניל המקוריים; חלק משירי האלבומים המקוריים לא הועלו כלל על תקליטורים. בנוסף, לא מעט תקליטי ויניל של אמנים שונים, שהקליטו בחברת התקליט, לא יצאו עד כה לאור על גבי תקליטורים. העובדות האלה הנחו אותי ליזום הפקה של סדרת תקליטורים חדשה,כמו פעם. אני מקווה שהסדרה הזאת תעזור לשמר את הזמר הישראלי ותאפשר לחובבי הזמר הזה להתוודע ולהוקיר את השירים בסדרה, בתקליטורים שייצאו לאור החל בשנת 2013.

דב זעירא, מנכ"ל חברת "התקליט"

״כמו פעם״ תחמם לכם את הלב

לילית נגר נולדה בארץ ישראל ב-22 באוגוסט 1935, בשכונת נווה צדק שבתל אביב. בינקותה משפחתה עברה למצרים ושבה לישראל בשנת 1950, כאשר הייתה בת 15. שירה המוקלט הראשון של נגר הפך ללהיט כשהיא הייתה בת 17. בשנות ה-50 כיכבה לילית נגר בשירי עמנואל זמיר, כמו "דבקה רפיח" ("לי יומי ולי לילי"), ולצידם ביצעה גם להיטים לועזיים שתורגמו לעברית ("לימון לימונרו", "אל תיקח הכל ללב").

עומד לצאת: לילית נגר האוסף הכפול

אלבומים כפולים

אלבומים בודדים

לכל האלבומים הכפוליםhsydrh_hkpwlh.html
לכל האלבומים הבודדים
אלבומים בודדיםlbwmym_bwddym.htmlshapeimage_13_link_0
הסידרה הכפולהhsydrh_hkpwlh.htmlhsydrh_hkpwlh.htmlshapeimage_15_link_0
על החברהl_hhbrh.htmll_hhbrh.htmlshapeimage_16_link_0
דף הביתshapeimage_17_link_0

השארו מעודכנים.  הרשמו לרשימת התפוצה שלנו ואנחנו  נשלח לכם מידי פעם אימיל על אלבומים חדשים שיוצאים


לחצו כאן כדי להירשם

 

את כל מוצרי סידרת כמו פעם, ושאר מוצרי חברת התקליט

ניתן להשיג בחנות המוסיקה של אילן בן שחר

רחוב אבן גבירול 154 תל אביב. טלפון 03-5443030